Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł z narkotykami

Data publikacji 14.11.2016

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali w Krakowie poszukiwanego dwoma listami gończymi mieszkańca Lublina. Przy zatrzymanym 53-latku funkcjonariusze odnaleźli ponad dwa kilogramy marihuany oraz znaczne ilości mefedronu. Mężczyzna ma do odbycia karę 6 lat pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwa narkotykowe.

W  miniony piątek, 11.11.br., policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali w Krakowie 53-letniego mieszkańca Lublina. Do zatrzymani doszło w okolicach dworca przy ul. Bosackiej. 53-latek nie spodziewał się, że poza granicami województwa może zostać zatrzymany przez lubelską policję.

Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Lublinie dwoma listami gończymi oraz zarządzeniem wydanym przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu. W przeszłości wielokrotnie notowany był za przestępstwa narkotykowe. Ma do odbycia łączną karę 6 lat pozbawienia wolności.

I tym razem policjanci odnaleźli przy 53-latku narkotyki. Podczas przeszukania jego bagażu zabezpieczono ponad 2 kilogramy marihuany oraz ponad 1 kilogram białej substancji wykazującej właściwości mefedronu.

Lublinianin usłyszy teraz kolejne zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mw)

Film Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł z narkotykami

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł z narkotykami (format flv - rozmiar 4.16 MB)

Powrót na górę strony