Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

25-latek w porę trafił do szpitala

Data publikacji 23.11.2016

Białostoccy policjanci uratowali młodego mężczyznę z objawami zatrucia środkami chemicznymi. Uwagę funkcjonariuszy przykuł młody człowiek siedzący na chodniku w bezruchu, z głową spuszczoną w dół. Mundurowi natychmiast zainterweniowali, powiadamiając też karetkę pogotowia, która 25-latka przewiozła do jednego z miejskich szpitali. Dzięki policyjnej interwencji młody człowiek w porę trafił do placówki służby zdrowia.

Wczoraj, po godzinie 13.00 białostoccy policjanci patrolując ulicę Pileckiego w Białymstoku zauważyli mężczyznę, siedzącego na chodniku w dziwnej pozycji, przy jednym z bloków. Zaniepokojeni funkcjonariusze natychmiast podeszli do młodego człowieka. Ten sprawiał wrażenie śpiącego, nie można było z nim nawiązać żadnego kontaktu, miał błądzący wzrok. Ponadto mundurowi przy mężczyźnie znaleźli zawiniątko z suszem. Okazało się, że to dopalacze. Policjanci obawiali się o zdrowie mężczyzny, który miał objawy zatrucia tymi środkami. Bez wahania stróże prawa wezwali karetkę pogotowia.

Przedstawiciele służby zdrowia zabrali 25-latka do szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy medycznej. Natychmiastowa reakcja białostockich funkcjonariuszy doprowadziła do tego, że potrzebujący natychmiastowej pomocy w porę trafił pod opiekę specjalistów.

(KWP w Białymstoku / ms)

Powrót na górę strony