Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latki

Data publikacji 24.11.2016

Poszukiwana 14-letnia dziewczyna została odnaleziona przez janowskich policjantów. Zgłoszenie o zaginięciu dziecka przyjął o godz. 1:00 w nocy dyżurny Policji. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Udział w akcji brał policyjny pies, który po niespełna dwóch godzinach odnalazł dziewczynę.

Wczoraj w nocy o godz. 1:00 dyżurny KPP w Janowie Lubelskim przyjął zgłoszenie o zaginięciu 14-letniej dziewczyny. Informacje przekazała matka. Z jej relacji wynikało, że przed północą dziewczyna po kłótni uciekła z domu. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Policjanci sprawdzali wszystkie miejsca, gdzie dziewczyna mogła się udać, adresy rodziny i znajomych. W akcji brał udział również przewodnik z psem. Po niespełna dwóch godzinach pies odnalazł dziewczynę. Ukrywała się na klatce schodowej jednego z bloków.

Pamiętajmy, by natychmiast powiadomić policję, szczególnie w przypadku kiedy mamy do czynienia z zaginięciem osoby schorowanej, dziecka lub osoby w podeszłym wieku, lub gdy są podejrzenia, że osoba taka może pozostawać w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu. Wspólne działania odpowiednich służb mogą przynieść pozytywny i szczęśliwy finał poszukiwań.

(KWP w Lublinie / ms)

Powrót na górę strony