Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Wkraczasz w dorosłość - wybieraj". Ogłaszamy dwa konkursy

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, w związku z prowadzoną kampanią społeczną „WKRACZASZ w DOROSŁOŚĆ WYBIERAJ” ogłasza dwa konkursy. Konkurs fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz konkurs filmowy dla uczniów wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu!

Chcemy zachęcić młodych ludzi aby podzielili się ze swoimi rówieśnikami oraz dorosłymi swoimi pomysłami na to, jak zdrowo i aktywnie spędzać czas. Czas wolny od środków psychoaktywnych oraz używek. O tym, jak wiele w życiu trudnych wyborów trzeba dokonać i jaki wpływ mają one na dalsze życie młodych ludzi w życiu dorosłym.

Na autorów najlepszych, najbardziej pomysłowych i ciekawych prac czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Współorganizatorami konkursów są Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.

Jednocześnie chcieliśmy zaprezentować spot kampanii „WKRACZASZ w DOROSŁOŚĆ WYBIERAJ”. Spot zainaugurował konferencję „Uzależnienia drogą do(ni)kąd”, która była jednym z elementów całego projektu. W tym miejscu chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Panu Sławomirowi Szmalowi, który zgodził się wesprzeć kampanię i został jej ambasadorem oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jej realizacji.

KWP w Katowicach / ws

Film "Wkraczasz w dorosłość - wybieraj". Ogłaszamy dwa konkursy

Pobierz plik "Wkraczasz w dorosłość - wybieraj". Ogłaszamy dwa konkursy (format mp4 - rozmiar 10.14 MB)

Pliki do pobrania

  • 23.92 KB
    Wkraczasz w dorosłość - wybiera. Ogłaszamy dwa konkursy
  • 23.62 KB
    Wkraczasz w dorosłość - wybieraj. Ogłaszamy dwa konkursy
Powrót na górę strony