Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Widziałeś? Reaguj ! Nie daj się zabić na drodze !

Data publikacji 28.11.2016

Lubuska Policja przypomina o możliwości przesyłania zapisów video utrwalonych samochodową kamerą, z agresywnych i nieodpowiedzialnych zachowań drogowych piratów. Dla takich osób nie może być żadnej tolerancji ! Nie daj siebie i swoich najbliższych zabić na drodze dlatego prześlij plik na stopagresjidrogowej@wrd.lubuska.policja.gov.pl !

Działania związane z aktywnością lubuskich policjantów w ruchu drogowym są bardzo intensywne. Do służby codziennie kierowani są policjanci drogówki, którzy po jej zakończeniu bogatsi są o dowody na nieodpowiedzialne i nie mające nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem zachowania kierowców. Niektórzy z nich ryzykują życie. Jednak nie tylko swoje ale także innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego  drogowa perfidia musi bezwzględnie zostać z dróg eliminowana. Nie wszystko jednak zarejestruje oko policyjnej kamery. Dlatego tak ważne jest, aby wszelkie zapisy z coraz częściej dostępnych i wykorzystywanych przez kierowców samochodowych kamer, były przesyłane policjantom. Istnieje taka możliwość.

Lubuska Policja już dawno temu stworzyła adres mailowy: stopagresjidrogowej@wrd.lubuska.policja.gov.pl pod który warto przesyłać drogowe ekscesy zmotoryzowanych, lekceważących przepisy na drodze. Skrzynka ta powinna sobie poradzić z zapisami, których rozmiar sięga nawet 100 MB.

Lubuscy policjanci zachęcają do korzystania z powyższego adresu. Wszyscy możemy mieć wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Życie jest zbyt cenne, aby powierzać je w ręce osób, którzy na drodze wykazują się nieodpowiedzialnością.

KWP w Gorzowie Wlkp. / ig

Opis filmu: Widziałeś? Reaguj ! Nie daj się zabić na drodze !

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 15.7 MB)

Powrót na górę strony