Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany w związku z zabójstwem

Data publikacji 30.11.2016

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali wczoraj 25-letniego mężczyznę, który może mieć związek z zabójstwem 65-letniego mieszkańca tego miasta. W tej sprawie trwają intensywne czynności procesowe, mające na celu potwierdzenie zebranych przez śledczych okoliczności.

Od ubiegłego wtorku (22.11.2016 r.) policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku wspólnie z Prokuraturą w Słupsku oraz funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku intensywnie pracują nad wyjaśnieniem śmierci 65-letniego mieszkańca Słupska. Zwłoki mężczyzny  odnaleziono w pobliżu Słupska. Wstępne czynności na miejscu zdarzenia, a później wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły, że doszło do zabójstwa. Do wyjaśnienia tej sprawy wytypowano najlepszych śledczych z Komendy Miejskiej w Słupsku oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. O dynamice czynności prokuratorsko-policyjnych może świadczyć choćby fakt, że w sprawie przesłuchano już kilkadziesiąt osób. Dużą rolę odegrali technicy kryminalistyczni, którzy wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenia zabezpieczali ślady na miejscu przestępstwa .

Zebrany w tej sprawie skrupulatnie materiał doprowadził śledczych do ustaleń wskazujących, że związek ze śmiercią-zabójstwem 65-letniego słupszczanina mógł mieć zatrzymany wczoraj 25-latek, mieszkaniec jednej z podsłupskich miejscowości. Natychmiast został przetransportowany do policyjnego aresztu, gdzie czeka na przesłuchanie. Obecnie w sprawie trwają intensywne czynności, mające na celu potwierdzenie udziału zatrzymanego mężczyzny z zabójstwem taksówkarza.    

(KWP w Gdańsku / ms)

Powrót na górę strony