Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wielkie serca wielkopolskich policjantów

Data publikacji 01.12.2016

Wielkopolscy policjanci dołączyli do organizowanej przez Drużynę Szpiku akcji „Świąteczna Paczka z Drużyną Szpiku”. Ogromne zaangażowanie funkcjonariuszy pozwoliło zebrać mnóstwo świątecznych upominków i rzeczy użytku codziennego, które trafią do podopiecznych fundacji. To kolejna akcja, która pokazuje, że policjanci z Wielkopolski są niezwykle solidarni udzielając pomocy najbardziej potrzebujących i nie są obojętni, gdy ktoś tej pomocy oczekuje.

Przez kilka listopadowych tygodni, wielkopolscy policjanci zbierali „Świąteczną Paczkę” dla podopiecznych fundacji Drużyny Szpiku. We wszystkich jednostkach wielkopolskiej Policji, mundurowi gromadzili rzeczy, które były elementami świątecznego prezentu. Ilość rzeczy jakie trafiły do świątecznego worka była tak duża, że zaskoczyła samych organizatorów.

30 listopada br. w imieniu wszystkich policjantów, którzy włączyli się do tej szlachetnej inicjatywy, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – insp. Roman Kuster, przekazał zebrane rzeczy fundacji Drużyna Szpiku w jej poznańskiej siedzibie.

(KWP w Poznaniu / ms)

Powrót na górę strony