Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uprawiali marihuanę w ukrytej piwnicy

Data publikacji 20.12.2016

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 lat, podejrzanych o nielegalną uprawę konopi indyjskich. Mężczyźni w piwnicy hodowali marihuanę. Łącznie w trakcie przeszukań policjanci zabezpieczyli około 120 krzaków konopi indyjskich oraz kilogram gotowego narkotyku. Wobec zatrzymanych został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Kryminalni z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch 32-letnich mieszkańców Gdańska. Mężczyźni podejrzani są o nielegalną uprawę konopi indyjskich. Zatrzymani, w piwnicy, do której schodziło się z kuchni, urządzili plantację. W trakcie przeszukania tego pomieszczenia policjanci zabezpieczyli około 120 krzaków konopi indyjskich i blisko 1 kg gotowego narkotyku.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty uprawy znacznej ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Właściciel mieszkania usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec zatrzymanych zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

KWP w Gdańsku / ig

  • Uprawiali marihuanę w ukrytej piwnicy
  • Uprawiali marihuanę w ukrytej piwnicy
  • Uprawiali marihuanę w ukrytej piwnicy
Powrót na górę strony