Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Katowic przejęli ponad 1200 działek narkotyków

Data publikacji 29.12.2016

Policjanci z Katowic zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu mundurowi znaleźli łącznie ponad 1200 działek dilerskich amfetaminy i marihuany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

We wtorek nad ranem (27 grudnia br.) policjanci z Komisariatu VII Policji w Katowicach zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Chrobrego, gdzie miało dojść do zakłócenia ciszy nocnej. Gdy mundurowi weszli do mieszkania, 23-letni mężczyzna na ich widok uciekł na balkon. Policjanci jednak wprowadzili mężczyznę do mieszkania. Gdy poprosili go o dowód osobisty, wyjął on z szafki reklamówkę, w której był susz koloru zielonego. Jak się okazało była to marihuana.

Policjanci podczas przeszukania mieszkania znaleźli łącznie ponad 1200 działek dilerskich amfetaminy i marihuany. Katowiczanin trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Przyznał się postawionych zarzutów. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zabezpieczenie majątkowe. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP Katowice pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Zachód w Katowicach. Grozi mu do 10 lat więzienia.

KWP w Katowicach / ig

  • Policjanci z Katowic przejęli ponad 1200 działek narkotyków
  • Policjanci z Katowic przejęli ponad 1200 działek narkotyków
  • Policjanci z Katowic przejęli ponad 1200 działek narkotyków

Opis filmu: Policjanci z Katowic przejęli ponad 1200 działek narkotyków

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 11.14 MB)

Powrót na górę strony