Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci kobiety

Data publikacji 02.01.2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 42-letniej kobiety. Jej ciało funkcjonariusze znaleźli w domu w Kiełkowie w powiecie mieleckim. Przeprowadzone czynności policyjne pozwoliły zatrzymać 44-letniego męża kobiety, który podejrzewany jest o zabójstwo.

W niedzielę, 1 stycznia br., około godziny 1.40 dyżurny mieleckiej Policji został powiadomiony o pobiciu kobiety w domu w Kiełkowie. Na miejscu interwencji funkcjonariusze ujawnili ciało 42-letniej kobiety.

Policjanci ustalili, że kobieta w domu przebywała z mężem, który tuż przed przybyciem funkcjonariuszy oddalił się w nieznanym kierunku. Do poszukiwań mężczyzny zaangażowanych zostało kilkunastu funkcjonariuszy oraz policyjne psy tropiące. Po upływie niecałej godziny mężczyznę zatrzymano w rejonie stacji paliw w Przecławiu.

44-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Policjanci przesłuchują świadków oraz zbierają i analizują materiał dowodowy, który posłuży do wyjaśnienia okoliczności śmierci kobiety. Zatrzymany mężczyzna dziś zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mielcu, gdzie zostaną przeprowadzone dalsze czynności w tej sprawie.

(KWP w Rzeszowie / ms)

Powrót na górę strony