Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwie zakończone poszukiwania 37-latki

Data publikacji 04.01.2017

Policjanci odnaleźli zaginioną 37-latkę, która późnym wieczorem wyszła ze swojego domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. W akcję poszukiwawczą zaangażowało się blisko 30 policjantów. Wyziębiona kobieta została odnaleziona w lesie. Policjanci udzielili jej niezbędnej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe.

Policjanci od późnych godzin nocnych poszukiwali wczoraj (03.01.2017) zaginionej 37-latki. Z relacji bliskich wynikało, że kobieta wyszła z domu i nie wiedzą, gdzie jest. Zaniepokojona rodzina poprosiła policjantów o pomoc w jej odnalezieniu. Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast rozpoczęli czynności poszukiwawcze.

Policjanci z Ełku, a także z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie sprawdzali teren i lasy przyległe do miejsca zamieszkania 37-latki, ogródki działkowe, pustostany, piwnice oraz okoliczne szpitale. Do poszukiwań użyto także tropiącego psa służbowego. W akcję czynnie włączyli się również strażacy OSP.   

Czynności te doprowadziły do odnalezienia kobiety w lesie. 37-latka była zziębnięta i wyczerpana. Na miejscu poszukiwań obecny był policjant z uprawnieniami ratownika medycznego, który udzielał jej niezbędnej pomocy do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Kobieta trafiła do szpitala pod opiekę specjalistów.

(KWP w Olsztynie / ms)

Powrót na górę strony