Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują zaginionej 13-latki, obywatelki Czech

Data publikacji 20.01.2017

Czeska policja poszukuje zaginionej 13-letniej dziewczynki, obywatelki Czech. MUZIKAROVA Michaela Patricia po raz ostatni widziana była 10 stycznia br. Od tej pory jej los jest nieznany. Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie, z prośbą o kontakt z najbliższą jednostką Policji, bądź telefonicznie pod nr 997 lub 112.

Czeska policja poszukuje zaginionej 13-letniej dziewczynki, obywatelki Czech. MUZIKAROVA Michaela Patricia ostatni raz widziana była 10 stycznia br. Od tej pory jej los jest nieznany. Policjanci wracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie z prośba o kontakt z najbliższą jednostką Policji, bądź telefonicznie pod nr 997 lub 112.

16.01.2017 r. strona czeska zwróciła się z prośbą o publikację w publicznych środkach przekazu wizerunku zaginionej 13-letniej obywatelki Czech: MUZIKAROVA Michaela Patricia.

Dziewczynka po raz ostatni widziana była 10 stycznia 2017 r. w swoim domu. Od 11 stycznia 2017 r. jej miejsce pobytu jest nieznane.

Opis zaginionej: 125-135 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, oczy szare, brązowe długie włosy, wiek z wyglądu 12-13 lat, nosi okulary w fioletowych oprawkach. W dniu zaginięcia ubrana była w ciemny zimowy płaszcz (długość do kolan), ciemne zimowe buty z białym futerkiem, miała przy sobie różowy plecak firmy "Nike".

W przypadku odnalezienia małoletniej lub uzyskania jakichkolwiek informacji mających związek z jej zaginięciem, policjanci proszą o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

(BMWP KGP / mw)

 

Powrót na górę strony