Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o zabójstwo 82-latka już w areszcie

Data publikacji 27.01.2017

Gostynińscy policjanci zatrzymali 69-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o zabójstwo 82-letniego mieszkańca Podgórza. Spędzi on najbliższe trzy miesiące w areszcie. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet dożywocie.

W minioną niedzielę, 22.01.br., dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie odebrał telefon, w którym kobieta informowała o prawdopodobnym zabójstwie swojego ojca. Przyjechała go odwiedzić, a gdy weszła do mieszkania zobaczyła tylko zakrwawione zwłoki. Do tragedii doszło w miejscowości Podgórze. Denatem okazał się 82-letni mężczyzna. Od razu nie było wątpliwości, że mężczyzna nie zmarł w sposób naturalny. Miał bowiem rany kłute oraz inne obrażenia na ciele. Policjanci pracujący przy tej sprawie szybko wytypowali podejrzewanego o to zabójstwo. Gostynińscy kryminalni zatrzymali 69-letniego gostynianina. Usłyszał on już zarzut zabójstwa.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Gostyninie sąd zastosował wobec 69-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Z uwagi na charakter i dobro sprawy nie udzielamy bliższych szczegółów.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony