Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginionego

Data publikacji 30.01.2017

Policjanci z Komisariatu Policji w Radoszycach odnaleźli 50-letniego mieszkańca Warszawy, który według zgłoszenia miał zgubić się w lesie. Pomoc mundurowych nadeszła w ostatniej chwili. Mężczyzna znajdował się w odległości około 100 metrów od najbliższych zabudowań, leżał w śniegu, był wychłodzony i osłabiony.

W piątek, 27.01.br., przed północą, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Końskich otrzymał informację, że mężczyzna w wieku 50 lat, który przyjechał do jednej z miejscowości w gminie Radoszyce odwiedzić bliskich, prawdopodobnie zaginął w lesie. Ze wstępnych informacji, które uzyskali policjanci wynikało, że człowiek ten zakończonych odwiedzinach u znajomych najprawdopodobniej pomylił drogi i zamiast do domu, poszedł w stronę lasu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Radoszycach natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. W trakcie intensywnych poszukiwań w kompleksie leśnym, około 100 metrów od zabudowań, stróże prawa znaleźli leżącego mężczyznę. Okazało się, że jest to zaginiony 50-latek.

Mężczyzna był wyziębiony i osłabiony. Funkcjonariusze z Radoszyc udzielili mu niezbędnej pomocy, a następnie przekazali ekipie karetki pogotowia.

(KWP w Kielcach / mw)

Powrót na górę strony