Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mundurowi kolejny raz zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

Data publikacji 03.02.2017

Po raz kolejny wspólne działania koszalińskich policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i funkcjonariuszy Urzędu Celnego doprowadziły do zabezpieczenia na terenie miasta nielegalnych automatów do gier hazardowych o wartości blisko 100 tysięcy złotych.

Minęły zaledwie dwa dni od ostatnich wspólnych działań policjantów  z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego, w trakcie których zabezpieczono 8 nielegalnych automatów do gier hazardowych o wartości blisko 100 tysięcy złotych.

Po raz kolejny wspólnie podjęte czynności przez funkcjonariuszy skierowane były przeciwko osobom zajmującym się organizowaniem gier niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych.

Wczoraj, 02.02.br., funkcjonariusze skontrolowali kilka lokali na terenie miasta i powiatu koszalińskiego, gdzie w jednym z punktów zabezpieczyli 8 automatów do gier hazardowych o wartości prawie 100 tysięcy złotych.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym prowadzone w celach komercyjnych. Policjanci zabezpieczone automaty przekazali funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Koszalinie, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Zgodnie z kodeksem karnym - skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

(KWP w Szczecinie / mw)

Powrót na górę strony