Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grand Prix Zagłębia Miedziowego w Biegach Przełajowych dla złotoryjskiej policjantki

Data publikacji 16.02.2017

Anna Ficner, policjantka ze Złotoryi zwyciężyła siódmy etap w biegach przełajowych VIII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. W imprezie udział wzięło aż 140 zawodników. Policjantka zajmując pierwsze miejsce umocniła dodatkowo swoją mocną już pozycję lidera Grand Prix i zmierza do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej.

Na terenie powiatu złotoryjskiego odbył się siódmy etap wieloetapowego cyklu biegów przełajowych VIII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Udział w tym sportowym wydarzeniu wzięło łącznie 140 biegaczy i biegaczek, a wśród nich także st. sierż. Anna Ficner – policjantka ze Złotoryi. Jak już niejednokrotnie pokazywała swoją postawą i tym razem nie straszne jej były ekstremalne warunki pogodowe i zmieniona w ostatniej chwili 4 kilometrowa trasa. Wśród kobiet biorących udział w biegu, jako pierwsza dobiegła do mety.

St. sierż. Anna Ficner wzięła już udział w 6 etapach, we wszystkich zwyciężając, a teraz umocniła ponownie swoją pozycję w klasyfikacji generalnej. Był to już siódmy bieg, a do końca pozostały jeszcze tylko trzy.

Wcześniejsze osiągnięcia policjantki zostały docenione przez Urząd Miasta Złotoryja, który zorganizował plebiscyt na najlepszego sportowca ziemi złotoryjskiej. Spośród 6 nominowanych do tego plebiscytu znakomitych złotoryjskich sportowców, Mistrzem Sportu Złotoryi 2016 została właśnie st. sierż. Anna Ficner. Policjantka, jako zwyciężczyni plebiscytu uczestniczyła w Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego w Legnicy, gdzie z rąk Burmistrza Miasta Złotoryja otrzymała mistrzowską statuetkę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

KWP we Wrocławiu / kp

Fot. portal e-legnickie

Powrót na górę strony