Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprzedawała w sklepie podróbki galanterii i ubrań znanych marek

Data publikacji 16.02.2017

Rudzcy policjanci skontrolowali wczoraj butik, w którym sprzedawano podrobioną galanterią i odzież. Stróże prawa zabezpieczyli kilkadziesiąt podróbek damskiej odzieży, torebek, obuwia oraz biżuterii. Wartość oryginalnych produktów mogłaby sięgać nawet ponad 100 tys. złotych. Za wprowadzanie do obrotu podrobionych towarów właścicielce butiku grozi kara grzywny, oraz nawet 2 lata więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z rudzkiej komendy uzyskali informację, że w jednym ze sklepów na terenie Rudy Śląskiej oferowany jest do sprzedaży towar z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. W trakcie kontroli butiku mundurowi natrafili na „lewe” torebki, damską odzież i obuwie oraz biżuterię.

Policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt podróbek luksusowych towarów, które wykonaniem znacznie odbiegały od oryginałów. Łączna suma strat oszacowana przez przedstawiciela producentów to ponad 100 tys. złotych. Wprowadzającej do sprzedaży „podróbki” kobiecie grozi kara grzywny, a nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

KWP w Katowicach / ig

  • Sprzedawała w sklepie podróbki galanterii i ubrań znanych marek
  • Sprzedawała w sklepie podróbki galanterii i ubrań znanych marek
  • Sprzedawała w sklepie podróbki galanterii i ubrań znanych marek
Powrót na górę strony