Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W Gorzowie Wlkp. poranek był trzeźwy

Data publikacji 01.03.2017

Ponad 400 kierujących podczas działań pod kryptonimem Trzeźwy Kierowca zostało skontrolowanych przez policjantów w Gorzowie Wlkp. Podczas akcji nie został zatrzymany żaden kierujący będący pod wpływem alkoholu. Praca mundurowych była za to bardzo pozytywnie oceniania przez mieszkańców miasta.

1 marca 2017 roku odbyły się na lubuskich drogach policyjne działania „Trzeźwy kierowca”. Policjanci we wczesnych godzinach rannych wyjechali na ulice aby kontrolować stan trzeźwości kierujących. Patrole wybierały miejsca, które są drogami dojazdowymi do pracy aby przebadać jak największą liczbę kierujących. Jednakże kontrole prowadzone były selektywnie by nie powodować utrudnień w ruchu. Podczas przeprowadzanych kontroli mundurowi przebadali ponad 400 kierujących i żaden z nich nie był po spożyciu alkoholu.

Jednym z miejsc gdzie odbywały się działania była ul. Górczyńska w Gorzowie Wlkp. Kierujący bardzo pozytywnie reagowali na działania policjantów. Wyrażali zadowolenie z pracy funkcjonariuszy komentując słowami: „bardzo dobrze!” a nawet zachęcając „oby częściej takie akcje”. Świadczy to o wysokiej świadomości mieszkańców jak poważnym zagrożeniem jest prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • policjant kontrolujący trzeźwość
  • policjant kontrolujący trzeźwość
  • policjanci kontrolujący trzeźwość
  • policjantka kontrolująca trzeźwość
  • policjant kontrolujący trzeźwość
  • policjant kontrolujący trzeźwość

Film W Gorzowie Wlkp. poranek był trzeźwy

Pobierz plik W Gorzowie Wlkp. poranek był trzeźwy (format mp4 - rozmiar 12.53 MB)

Powrót na górę strony