Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne pływackie sukcesy policjantów z Opola

Data publikacji 15.03.2017

Opolski policjant po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem. Asp. szt. Waldemar Czaicki z Mistrzostw Policji w Pływaniu przywiózł 3 złote medale. Zawody odbyły się tym razem w Lublinie. Nasi policjanci zdobyli łącznie 7 krążków.

Do sportowej rywalizacji stanęło 82 zawodników z całej Polski, a patronat nad imprezą objął m.in. Komendant Główny Policji. Województwo opolskie reprezentowało 4 policjantów: sierż. Emilia Więcek, st. sierż. Magdalena Maziarska, asp. szt. Waldemar Czaicki oraz podkom. Szymon Wideł.

Uczestnicy mistrzostw rywalizowali zarówno w konkurencjach indywidualnych, na dystansach od 50 do 400 metrów, jak i w sztafetach. Walczyli o puchary: Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin oraz puchary ufundowane przez Zarządy - Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. lubelskiego i Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KWP w Lublinie. Nasi policjanci zdobyli łącznie 7 medali.

Asp. szt. Waldemar Czaicki wywalczył 3 złote medale. Jeden na dystansie 400 metrów stylem dowolnym, drugi na dystansie 200 metrów stylem zmiennym i ostatni na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym.

St. sierż. Magdalena Maziarska zdobyła 2 medale: srebrny - na dystansie 200 metrów stylem zmiennym i brązowy na dystansie 100 metrów stylem dowolnym.

Podkom. Szymon Wideł zdobył 1 brązowy medal na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.

Sierż. Emilia Więcek wywalczyła 1 brązowy medal - na dystansie 100 metrów stylem klasycznym.

Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KWP w Opolu / mg

  • Policjanci na zawodach pływackich
  • Policjanci na zawodach pływackich
  • Policjanci na zawodach pływackich
  • Policjanci na zawodach pływackich
  • Policjanci na zawodach pływackich
  • Policjanci na zawodach pływackich
Powrót na górę strony