Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobiegli dla Małych Serc

Data publikacji 20.03.2017

Policjanci z garnizonu podkarpackiego: st. sierż. Marlena Filip – Klocek z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie oraz st. sierż. Paweł Śmietana z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie pobiegli w Półmaratonie Marzanny „Dla Małych Serc”, z którego dochód przeznaczony jest na zakup sprzętu do ratowania dzieci z wadami serca.

Krośnieńska policjantka st. sierż. Marlena Filip – Klocek swoją przygodę z bieganiem rozpoczęła niedawno – bo kilkanaście miesięcy temu. W tym roku wystąpiła już w kilku ciekawych imprezach biegowych, w tym min. biegach pamięci Żołnierzy Wyklętych w Wierzchosławicach oraz w Zręcinie, czy w górskim biegu Janosik w Niedzicy. Zgodnie z zapowiedziami wciąż podnosi sobie poprzeczkę i realizuje sportowe przedsięwzięcia zaplanowane na ten rok. Wczoraj w Krakowie przebiegła swój pierwszy półmaraton. Trasę Półmaratonu Marzanny wyznaczono przez bulwary wiślane i piękne zaułki Starego Miasta. Dochód z tej imprezy przeznaczony będzie na zakup sprzętu do ratowania dzieci z wadami serca.

W tym samym krakowskim półmaratonie wystąpił również st. sierż. Paweł Śmietana. Strzyżowski policjant trenuje biegi od 4 lat. Lubi łączyć biegową pasję z pomaganiem – chętnie uczestniczy w imprezach sportowych o charakterze charytatywnym. Obecnie przygotowuje się do udziału w zawodach rozgrywanych na dystansie maratońskim - ponad 42 km.

KWP w Rzeszowie / kp

 

  • st.sierż. Marlena Filip – Klocek i st.sierż. Paweł Śmietana
  • st.sierż. Paweł Śmietana
Powrót na górę strony