Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny raz mamy mistrza!

Młodszego aspiranta Łukasza Pańczyszyna znają już chyba wszyscy miłośnicy sportowego pływania. Od kilku lat startuje on w zawodach, gdzie zdobywa najwyższe miejsca na podium. W tym roku nie było inaczej. Nasz kolega przywiózł z ostatniego turnieju, aż dwa złote medale.

W dniu 11 marca br. roku w Lublinie odbyły się V Mistrzostwa Policji w Pływaniu. Do sportowej rywalizacji stanęło 82 zawodników, w tym 20 kobiet reprezentujących niemal wszystkie województwa. Patronat nad mistrzostwami objęli Komendant Główny Policji, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Prezydent Miasta Lublin.

Łukasz Pańczyszyn, reprezentujący w tych zawodach Komendę Miejską Policji w Koszalinie, w konkurencji indywidualnej wystartował na dwóch dystansach, tj. na 50 metrów stylem dowolnym i 50 metrów stylem motylkowym. W obu konkurencjach był najlepszy i stanął na najwyższym miejscu na podium.

Młodszy aspirant Łukasz Pańczyszyn otrzymał gratulacje za swoje osiągnięcia z rąk Zastępcy Komendanta Miejskiego mł. insp. Artura Lachowicza oraz z-cy Naczelnika Wydziału Prewencji podkom. Ireneusza Tryzno.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

KWP w Szczecinie / mg

  • mł. asp. Łukasz Pańczyszyn z KMP w Koszalinie z dwoma złotymi medalami zdobytymi w V Mistrzostwach Policji w pływaniu w Lublinie
  • mł. asp. Łukasz Pańczyszyn z KMP w Koszalinie z dwoma złotymi medalami zdobytymi w V Mistrzostwach Policji w pływaniu w Lublinie
Powrót na górę strony