Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podwójne złoto na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Badmintonie

Data publikacji 27.03.2017

Podczas odbywających się Mistrzostw Polski Pracowników Służb Mundurowych w Badmintonie najlepszym okazał się mł. asp. Paweł Jezierski z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu. Odniósł on podwójny sukces.

W miniony weekend w Sitkówce-Nowiny w woj. świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski Pracowników i Służb Mundurowych w Badmintonie. Organizatorem Mistrzostw był m.in.: Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach, świętokrzyski Komendant Straży Pożarnej, Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Kielcach, Świętokrzyski Związek Badmintona, wójt gminy Sitkówka-Nowiny oraz Świętokrzyska Grupa IPA.

O tytuł Mistrza Polski walczyło ponad stu zawodników - eliminacje trwały całą sobotę do późnych godzin wieczornych, zaś w niedzielę zostały rozegrane mecze finałowe. Zawody odbywały się w kilku kategoriach - gry pojedyncze: do 35 lat, 36-45 lat, powyżej 45 lat i gry podwójne oraz mieszane: do 40 lat, powyżej 40 lat.

Mł. asp. Paweł Jezierski i sierż. sztab. Krzysztof Grzybowski z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu w deblu mężczyzn w kategorii powyżej 40 lat okazali się najlepsi. Również w kategorii mieszanej do 40 lat mł. asp. Paweł Jezierski wraz z Aleksandrą Osiecką z Sekcji Psychologów KWP zs. w Radomiu okazali się bezkonkurencyjni. Tym samym radomscy policjanci odnieśli podwójny sukces.

KWP zs. w Radomiu / mg

Powrót na górę strony