Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 29.03.2017

Policjant z IV Komisariatu Policji w Lublinie po skończonej służbie wracając do domu zatrzymał osobę poszukiwaną. Zatrzymany 39-latek był poszukiwany do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna zgodnie z poleceniem sądu trafił już do aresztu śledczego.

Wczoraj, 28.03.br., policjant Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego z IV Komisariatu Policji w Lublinie po skończonej służbie wracał do domu. Około godziny 15:00 jadąc samochodem zauważył mężczyznę, który poruszał się pojazdem marki Ford i wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Funkcjonariusz mając podejrzenia, że jest to osoba poszukiwana zawrócił i pojechał za pojazdem. Na osiedlu Piastowskim, kiedy kierujący zaparkował swoje auto, policjant natychmiast podbiegł do niego i go zatrzymał. O tym fakcie powiadomił umundurowanych kolegów.

Po wylegitymowaniu okazało się, że policjant nie mylił się i doskonale zapamiętał wizerunek osoby poszukiwanej. Wobec 39-letniego mieszkańca Lublina wydany był nakaz sądowy celem osadzenia go w najbliższym zakładzie karnym lub areszcie śledczym. Mężczyzna poszukiwany był za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Teraz zgodnie z poleceniem sądu zatrzymany trafił już do aresztu śledczego celem odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony