Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zapobiegli wyłudzeniu 130 tysięcy złotych

Data publikacji 31.03.2017

Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją dzięki informacji operacyjnej i szybkiej, profesjonalnej reakcji, na gorącym uczynku zatrzymali podejrzewaną o usiłowanie wyłudzenia kredytu. 37-letnia Justyna Ż. chciała wziąć 130 tysięcy pożyczki, przedkładając sfałszowane dokumenty. Policjanci do wypłaty nie dopuścili, a zatrzymana odpowie za usiłowanie oszustwa.

Policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą w wyniku pracy operacyjnej pozyskali informację na temat planowanego wyłudzenia kredytu. Funkcjonariusze błyskawicznie zaplanowali działania. Pojawili się w okolicy wskazanej placówki bankowej i podjęli obserwację. Kiedy pojawiła się kobieta i w momencie kiedy miała przystąpić do podpisywania umowy została zatrzymana. Sfałszowane dokumenty o zarobkach i zatrudnieniu zabezpieczono.

37-letnia Justyna Ż. planowała zaciągnąć 130 tysięcy złotych kredytu na podstaiwe fałszywych dokumentów. Dzięki działaniom policjantów kobieta trafiła do policyjnej celi, a pieniądze pozostały w banku. Teraz kobieta odpowie za usiłowanie dokonania oszustwa.

KSP / mg

Powrót na górę strony