Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 77-latki

Data publikacji 05.04.2017

Sukcesem zakończyły się policyjne poszukiwania zaginionej 77-letniej mieszkanki Garwolina. Kobieta chora na alzheimera wyszła z domu podczas chwilowej nieobecności swojej opiekunki. W kilka godzin od zgłoszenia zaginięcia cała i zdrowa została odnaleziona przez garwolińskich policjantów.

Wczoraj, 04.04.br., w południe, oficera dyżurnego garwolińskiej policji zaalarmowała kobieta, która poinformowała, że jej 77-letnia siostra chora na alzheimera wyszła z domu i nie wiadomo gdzie jest. Kobieta miała opuścić dom podczas chwilowej nieobecności swojej opiekunki. Miało się to stać w godzinach porannych i mimo poszukiwań prowadzonych na własną rękę przez rodzinę nie udało się jej odnaleźć.

Po ustaleniu istotnych szczegółów dotyczących zaginionej do poszukiwań zostali zaangażowani garwolińscy policjanci. Po kilku godzinach intensywnych działań, już około godziny 16. policjanci zauważyli w rejonie obwodnicy Garwolina kobietę, której ubiór i rysopis odpowiadał zaginionej. Okazało się, że nie mylili się. Była to poszukiwana 77-latka.

Odnalezioną kobietę policjanci przekazali przybyłej na miejsce załodze karetki pogotowia.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony