Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za sprzedaż sterydów

Data publikacji 05.04.2017

Policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą kraśnickiej komendy realizując ustalenia operacyjne zatrzymali mężczyznę, który wprowadzał do obrotu sterydy. 28-letni mieszkaniec Kraśnika w miejscu zamieszkania posiadał około 11 tys. tabletek i ponad 2 tys. ampułek produktów leczniczych. Teraz odpowie za przestępstwo z ustawy o prawie farmaceutycznym.

Wczoraj policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą kraśnickiej komendy realizując ustalenia operacyjne zatrzymali 28-letniego mieszkańca Kraśnika, który za pośrednictwem Internetu oraz posługując się fikcyjnymi danymi oferował do sprzedaży sterydy. W trakcie przeszukania mieszkania, w którym przebywał mężczyzna mundurowi ujawnili i zabezpieczyli około 11 tys. tabletek oraz ponad 2 tys. ampułek produktów leczniczych. Zatrzymany 28-latek nie posiadał pozwolenia na dopuszczenie ich do obrotu.

Policjanci ustalili także, że mężczyzna wysyłał paczki z zawartością sterydów osobom z różnych części Polski. Zabezpieczono 14 takich paczek przygotowanych do nadania.

Teraz zatrzymany mężczyzna odpowie za przestępstwo z ustawy o prawie farmaceutycznym. Za wprowadzanie do obrotu lub przechowywanie w celu wprowadzenia do obrotu produktów leczniczych, nie posiadając do tego pozwolenia grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

KWP w Lublinie / mg

  • Zatrzymany za sprzedaż sterydów
  • Zatrzymany za sprzedaż sterydów
  • Zatrzymany za sprzedaż sterydów
Powrót na górę strony