Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nielegalne automaty do gier w rękach Policji

Od początku bieżącego roku wspólne działania koszalińskich policjantów z Wydziału PG oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego doprowadziły do zabezpieczenia 27 nielegalnych automatów do gier hazardowych o wartości prawie 400 tysięcy złotych.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie oraz funkcjonariusze Urzędu Celnego przeprowadzili wspólne działania, w trakcie których zabezpieczyli 24 nielegalne automaty do gier hazardowych o wartości blisko 300 tysięcy złotych.

Wczoraj funkcjonariusze w jednym z punktów na terenie Sianowa zabezpieczyli kolejne 3 automaty do gier hazardowych o wartości prawie 90 tysięcy złotych, na których zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych. Od początku bieżącego roku mundurowi zabezpieczyli łącznie 27 nielegalnych automatów o wartości 400 tysięcy złotych.

Policjanci zabezpieczone automaty przekazali funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Koszalinie, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie. Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KWP w Szczecinie / mg

  • Nielegalne automaty do gier w rękach Policji
  • Nielegalne automaty do gier w rękach Policji
Powrót na górę strony