Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowali policjantom za wsparcie i pomoc

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach młodszego inspektora Pawła Barskiego wpłynęły podziękowania dla katowickich stróżów prawa. Fundacja S.O.S Dla Zwierząt jest wdzięczna kryminalnym z Komisariatu III Policji w Katowicach za zaangażowanie i pomoc podczas interwencji, związanej z odebraniem właścicielowi zaniedbanych przez niego zwierząt.

Kilka dni temu Komendant Miejski Policji w Katowicach młodszy inspektor Paweł Barski otrzymał podziękowania od Prezesa Zarządu Pana Jarosława Motak oraz Członka Zarządu Pani Anety Motak z Fundacji S.O.S Dla Zwierząt.

W liście skierowanym do szefa katowickich policjantów, wyrazili oni wdzięczność za otrzymaną pomoc i wsparcie od policjantów z Komisariatu III Policji w Katowicach - st. asp. Dariusza Kulczaka oraz post. Pawła Plesa podczas interwencji, której następstwem było odebranie właścicielowi zaniedbywanych przez niego zwierząt  <<czytaj więcej>>

- Jesteśmy ogromnie wdzięczni za taką postawę Pana policjantów, za ich wrażliwość na los zwierząt i w pełni profesjonalne podejście do wykonywanych przez nich powierzonych im obowiązków - napisali w liście przedstawiciele fundacji.

(KWP w Katowicach / ig)

Powrót na górę strony