Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

Data publikacji 13.04.2017

Rypińscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej weszli do lokali na terenie Rypina, gdzie prowadzono nielegalne gry hazardowe. W wyniku tych działań zabezpieczyli łącznie sześć automatów do gier.

We wtorek, 11.04.br., rypińscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili działania przeciwko osobom łamiącym przepisy ustawy o grach hazardowych.

Funkcjonariusze weszli do lokali, w których znajdowały się automaty do gier. Na miejscu przeprowadzili eksperymenty procesowe. Wykazały one, że na automatach tych zainstalowane były gry o charakterze losowym prowadzone w celach komercyjnych.

Na terenie Rypina zabezpieczono łącznie 6 nielegalnych automatów do gier. Zostały one przekazane funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Przypomnijmy, że zgodnie z Ustawą z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych posiadacz lokalu, w którym znajdują się niezarejestrowane automaty do gier ponosi karę pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

  • Zabezpieczone nielegalne automaty do gier
  • Zabezpieczone nielegalne automaty do gier
Powrót na górę strony