Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla dzielnicowego i policjantek od mieszkanki Stockholmu

Data publikacji 14.04.2017

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach młodszego inspektora Pawła Barskiego wpłynęły podziękowania dla dzielnicowego i policjantek z komisariatu III w Katowicach. Mieszkanka Stockholmu podziękowała st. asp. Łukaszowi Samelak za zaangażowanie i pomoc w rozwiązaniu problemów, jakie miała z uciążliwym lokatorem. Wyraziła również wdzięczność za wsparcie, które otrzymała od policjantek interweniujących w jej mieszkaniu.

Komendant Miejski Policji w Katowicach młodszy inspektor Paweł Barski otrzymał podziękowania od mieszkanki Stockholmu. W liście skierowanym do szefa katowickich policjantów wyraziła ona wdzięczność za zaangażowanie i otrzymaną pomoc, które otrzymała od dzielnicowego z Komisariatu III Policji w Katowicach. St. asp. Łukasz Samelak pomógł jej w rozwiązaniu problemów z uciążliwym lokatorem. Kobieta wynajęła mieszkanie mężczyźnie, który najpierw przestał płacić czynsz, a potem, mimo wypowiedzenia, nie chciał opuścić mieszkania. Dzięki zaangażowaniu dzielnicowego cała sprawa zakończyła się pomyślnie. Podziękowała również za wsparcie policjantkom, które brały udział w interwencji w jej mieszkaniu.

- Szanowny Panie Komendancie, chciałabym na Pana ręce złożyć serdeczne podziękowania dla funkcjonariuszy III Komisariatu Policji w Katowicach, a w szczególności dla st. asp. Łukasza Samelaka (...) Wykazał się nie tylko wysokim profesjonalizmem, ale przede wszystkim zaangażowaniem i chęcią szczerej pomocy w walce z patologią. Chciałabym podziękować również dwóm funkcjonariuszkom, które były na interwencji w moim mieszkaniu. Myślę, że kobieca empatia i ludzkie podejście żeńskiej części Policji są niezbędne i bardzo potrzebne do odbudowania wśród społeczeństwa zaufania do organów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i przestrzeganie prawa. Mam nadzieję, że w Państwa szeregach jest więcej takich wzorcowych funkcjonariuszy, którzy swoją służbę traktują jak powołanie do realizacji słusznych i szczytnych celów - napisała w liście mieszkanka Stockholmu.

KWP w Katowicach / kp

 

Powrót na górę strony