Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Zajączek w mundurze” w Częstochowie

Data publikacji 14.04.2017

Policjanci z Częstochowy zorganizowali zbiórkę ubrań, zabawek, słodyczy i środków czystości dla rodzin przebywających w placówkach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Mundurowi w kilka dni zebrali pokaźną ilość darów, które trafiły do osób potrzebujących pomocy. Inicjatorem działań pod nazwą „Zajączek w mundurze” był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Częstochowie.

Kilka dni temu przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Częstochowie rozesłali do wszystkich wydziałów i podległych częstochowskiej komendzie jednostek, informację o zbiórce ubrań, słodyczy i artykułów gospodarstwa domowego. Dary miały być zebrane dla rodzin przebywających w placówkach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Na odzew mundurowych nie trzeba było długo czekać. Policjanci bardzo chętnie przynosili rzeczy, które mogą przydać się potrzebującym.

Do wczoraj stróżom prawa udało się zebrać sporą ilość artykułów, które przekazali już do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Częstochowie, gdzie bardzo często trafiają ofiary przestępstw czy przemocy domowej.

(KWP w Katowicach / ig)

  • Policjanci podczas zbiórki
  • Policjanci podczas zbiórki
  • Policjanci podczas zbiórki
  • Policjanci podczas zbiórki
  • Policjanci podczas zbiórki
  • Policjanci podczas zbiórki

Opis filmu: „Zajączek w mundurze” w Częstochowie

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 10.78 MB)

Powrót na górę strony