Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci rozpoznali wandala na nagraniach z monitoringu

Data publikacji 19.04.2017

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 38-latka, który trzykrotnie w ciągu dwóch dni wybijał szyby w budynku. Mężczyzna „wziął na cel” jeden z obiektów oferujących usługi hotelowe na toruńskiej Starówce. Wandal wpadł, bo na nagraniu z monitoringu rozpoznali go mundurowi. 38-latek już usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Dzisiaj rano tj. 19 kwietnia br. policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali wandala, który podejrzany jest o wybicie szyb w jednym z obiektów oferujących usługi hotelowe. Do zdarzeniu doszło na przełomie 7 i 8 kwietnia tego roku na jednej z ulic Starego Miasta. Początkowo nieznany sprawca trzykrotnie w ciągu jednej doby niszczył szyby w placówce, gdzie można wynająć apartament. Za każdym razem wandal działał tak samo – rzucał kamieniem w szybę.

Funkcjonariusze, pracujący nad tą sprawą, dotarli do zapisów monitoringów, na których zarejestrowane zostały te zdarzenia. Na wszystkich widniał ten sam mężczyzna. Policjanci na nagraniach rozpoznali znanego im z wcześniejszych interwencji 38-latka. Kryminalni ustalili, gdzie obecnie przebywa i dzisiaj rano weszli do jednego z mieszkań na toruńskim Podgórzu. Tam, zastali zaskoczonego wizytą policjantów wandala. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Już usłyszał zarzuty niszczenia mienia. Straty oszacowano na kilka tysięcy złotych.

KWP w Bydgoszczy / mg

Powrót na górę strony