Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany

Data publikacji 24.04.2017

Amfetaminę, z której można by było sporządzić ponad 1150 działek dilerskich oraz susz konopi indyjskich pozwalający na podzielenie go na ponad 200 porcji, posiadał w swoim mieszkaniu mężczyzna, zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego dąbrowskiej komendy. Do zatrzymania doszło w dzielnicy Ząbkowice, gdzie mundurowi znaleźli narkotyki przy zatrzymanym, a następnie znacznie więcej w jego mieszkaniu. Za posiadanie takiej ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat więzienia.

Stróże prawa z wydziału kryminalnego dąbrowskiego garnizonu policji zatrzymali 31-letniego mężczyznę, przy którym w trakcie kontroli znaleźli amfetaminę i marihuanę. Szybko na jaw wyszło, że dąbrowianin w swoim mieszkaniu w Ząbkowicach posiadał ich znacznie więcej. Zabezpieczoną amfetaminę można by było podzielić na ponad 1150 porcji, natomiast z marihuany przyrządzić przeszło 200 działek dilerskich.

Policyjni śledczy zabezpieczyli narkotyki, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

(KWP w Katowicach/mw)

Powrót na górę strony