Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana za ugodzenie córki nożem

Data publikacji 25.04.2017

Chełmscy policjanci zatrzymali 59-letnią mieszkankę gminy Wierzbica. Kobieta podejrzana jest o ugodzenie nożem swojej 35-letniej córki. Pokrzywdzona z raną kłutą brzucha została przewieziona do szpitala. Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło podczas sprzeczki pomiędzy kobietami. Dzisiaj 59-latka zostanie doprowadzona do prokuratury, gdzie będą wykonywane z jej udziałem dalsze czynności procesowe.

W niedzielę, 23.04.br., po południu, dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednej z miejscowości w gminie Wierzbica doszło do zranienie nożem kobiety. Skierowani pod wskazany adres policjanci ustalili, że podczas sprzeczki 59-letnia kobieta ugodziła nożem w brzuch mieszkającą z nią 35-letnią córkę. Pokrzywdzona karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali 59-letnią matkę pokrzywdzonej. W chwili zdarzenia była ona nietrzeźwa.

Dzisiaj, 25.04.br., zostanie doprowadzona do prokuratury, gdzie będą z jej udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe.

(KWP w Lublinie / mw)

  • zatrzymana prowadzona przez policjantów
  • zatrzymana prowadzona przez policjantów
Powrót na górę strony