Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w butach

Data publikacji 26.04.2017

Do 10 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zatrzymany to 33-letni mieszkaniec Brzegu. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu zabezpieczyli 160 gramów amfetaminy oraz inne środki odurzające. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące

Brzescy śledczy podejrzewali 33-letniego mieszkańca Brzegu o związek z przestępczością narkotykową. Zatrzymali go podczas legitymowania na jednym z miejskich osiedli. Uwagę funkcjonariuszy przykuł woreczek z białym proszkiem, który mężczyzna trzymał w dłoni. Dodatkowo policjanci w kieszeni jego spodni znaleźli zielony susz. Badanie narkotesterem szybko pokazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni przeszukali mieszkanie 33-latka. Tam znaleźli 160 gramów amfetaminy, tabletki ekstazy i marihuanę. Funkcjonariusze zabezpieczyli także wagę elektroniczną oraz telefony komórkowe. Część narkotyków ukryta była w butach schowanych za pralką.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Takie przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 10 lat więzienia. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

KWP w Opolu / kp

 

  • policjanci prowadzą podejrzanego
  • zabezpieczone woreczki z narkotykami i telefony komórkowe
  • policjanci prowadzą podejrzanego
Powrót na górę strony