Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pięć listów gończych jednego dnia

Data publikacji 27.04.2017

Policjanci z zespołu poszukiwań na Woli w jeden dzień zrealizowali dyspozycje trzech listów gończych. Funkcjonariusze zadziałali bardzo skutecznie – Robert J. i Piotr M. mieli do odbycia kary pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w jednym lokalu i ukrywali się przed organami ścigania od kilku miesięcy. Trzeci poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł w ręce policjantów ze stołecznego wydziału do zwalczania przestępczości pseudokibiców.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Tylko jednego dnia mundurowi zrealizowali trzy listy gończe. Kryminalni ustalili, że poszukiwani mężczyźni mogą przebywać w tym samym lokalu. Nie pomylili się. Robert J. i Piotr M. zgodnie z dyspozycją sądów, które wydały listy gończe w celu odbycia kary pozbawienia wolności, trafili już za kratki. 48-letni Robert J. był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola, natomiast Piotr M. był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia przez Prokuraturę Rejonowa Warszawa Wola i listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli.

Trzeci z zatrzymanych to 28-letni Rafał W. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Prokuraturę Apelacyjna w Warszawie oraz przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności. Mężczyzna ukrywał od 4 lat.

KSP / mg

Powrót na górę strony