Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy potrącenia policjanta

Data publikacji 07.05.2017

Poszukujemy motocyklisty, który 3 maja br., przed 16.00, podczas imprezy „Masa krytyczna”, potrącił policjanta zabezpieczającego przejazd rowerzystów w Dąbrowie Górniczej. Sprawcą był motocyklista na biało - czarnym sportowym motocyklu i w kombinezonie o takich samych barwach. Policjant odniósł poważne obrażenia nogi i ręki. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej pod numerem telefonu 32 639 42 55.

Podczas zabezpieczenia przejazdu rowerzystów „Masy Krytycznej” w rejonie ronda przy Al. Róż i ul. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Góniczej policjanci zauważyli motocyklistę, który z dużą prędkością jechał na jednym kole pomiędzy stojącymi pojazdami. W trosce o bezpieczeństwo uczestników imprezy, policjant zabezpieczający okolice ronda polecił zatrzymanie się kierowcy jednoślada. Gdy mundurowy podszedł do niego chcąc poinformować o wstrzymaniu ruchu w tym rejonie, ten gwałtownie ruszył. Policjant, chcąc go zatrzymać, został uderzony lusterkiem i przewrócony na ziemię. Policjant odniósł poważne obrażenia ręki i nogi.

Poszukiwany teraz motocyklista był ubrany w biało - czarny kombinezon. Jego sportowy motocykl miał te same barw. Policjanci prosząświadków lub osoby dysponujące zdjęciami, czy nagraniami wideo tego zdarzenia, o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej pod numerem telefonu 32 639 42 55, adres e-mail: dyzurny@dabrowa.ka.policja.gov.pl.

(KWP w Katowicach / mw)

  • Poszukujemy sprawcy potrącenia policjanta
  • Poszukujemy sprawcy potrącenia policjanta
  • Poszukujemy sprawcy potrącenia policjanta
  • Poszukujemy sprawcy potrącenia policjanta

Film Poszukujemy sprawcy potrącenia policjanta

Pobierz plik Poszukujemy sprawcy potrącenia policjanta (format mp4 - rozmiar 13.05 MB)

Powrót na górę strony