Mamy dwa medale w Pucharze Województwa Mazowieckiego w ARMWRESTLINGU

Data publikacji 09.05.2017

W mistrzostwach w siłowaniu się na rękę, które odbyły się w dniach 22 - 23 kwietnia br. w Nadarzynie koło Warszawy będziński Instruktor techniki i taktyki interwencji zdobył dwa medale. St. sierż. Łukasz Warmuz po raz kolejny udowodnił, że w sportach siłowym jego przeciwnicy muszą się trzymać na baczności. Tym razem nasz kolega przywiózł dwa medale, z których jeden jest srebrny, a drugi brązowy.

Pod koniec kwietnia br. w Nadarzynie koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa o Puchar Województwa Mazowieckiego w ARMWRESTLINGU. Zawody odbywały sie podczas najwiekszych targów sportowych w Polsce o tematyce fitness kulturystyka, sporty walki, strong men oraz sporty olimpijskie. Na imprezie nie zabrakło naszego kolegi pracującego na codzień w będzińskiej patrolówce. St. sierż. Łukasz Warmuz w kategorii wagowej plus 95kg stoczył 7 walk i zdobył brazowy medal, natomiast w kategorii do 105 kg zawodowców wywalczył sobie srebro.

Przypomnijmy, że nasz funkcjonariusz jest m.in. instruktorem: strzelań policyjnych, ju jitsu, strzelectwa sportowego, tasera i techniki i taktyki interwencji. Może się pochwalić dwoma brązowymi medalami mistrzost polski w ju jitsu, jest mistrzem śląska w trójboju siłowym,dwukrotnym mistrzem śląska w wyciskaniu sztangi leżąc i wicemistrzem polski w siłowaniu się na rękę. Siłaczowi w policyjnym mundurze gratulujemy sukcesu i  życząc dalszych zwycięstw.

(KWP w Katowicach/ mw)

• Mamy dwa medale w Pucharze Województwa Mazowieckiego w ARMWRESTLINGU

Film Mamy dwa medale w Pucharze Województwa Mazowieckiego w ARMWRESTLINGU

Pobierz plik Mamy dwa medale w Pucharze Województwa Mazowieckiego w ARMWRESTLINGU (format mp4 - rozmiar 8.9 MB)