Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Data publikacji 12.05.2017

Policjanci z psem tropiącym oraz strażacy poszukiwali wczoraj zaginionego mężczyzny. 45-letni mieszkaniec gminy Brzyska, wczesnym rankiem wyszedł z miejsca zamieszkania i nie można było nawiązać z nim kontaktu. Ponieważ istniało podejrzenie, że może usiłować targnąć się na życie, rodzina zawiadomiła Policję. Po kilku godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli mężczyznę i przekazali pod opiekę lekarzy.

Wczoraj przed godz. 6, jasielscy policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 45-letniego mieszkańca gminy Brzyska. Z przekazanych informacji wynikało, że zaginiony wyszedł wczesnym rankiem z domu i nie dotarł do pracy. Nie można było nawiązać z nim kontaktu telefonicznego. Istniało także podejrzenie, że może usiłować targnąć się na własne życie.  

Funkcjonariusze ustalili rysopis zaginionego i rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzali każdą informację, byli w miejscach, do których mógł pójść zaginiony mężczyzna. W działania zaangażowani byli członkowie rodziny 45-latka, strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Błażkowej oraz pies tropiący z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. 

Prowadzone poszukiwania zakończyły się sukcesem. Przed godz. 11.00 policjanci z jasielskiej patrolówki odnaleźli mężczyznę w rejonie kompleksu leśnego przy wejściu na górę Liwocz. 45-latek został przekazany pod opiekę lekarzy.

(KWP w Rzeszowie / kp)

 

Powrót na górę strony