Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków

Data publikacji 12.05.2017

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali 35-latka z Gdańska, który przy sobie miał torbę, a w niej znaczne ilości amfetaminy i suszu konopi. Kolejne porcje narkotyków znaleziono w jego mieszkaniu. W związku ze sprawą zatrzymano również przebywającą w lokalu 27-letnią znajomą mężczyzny. Dziś zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury celem przeprowadzenia czynności procesowych. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę wieczorem kryminalni z komisariatu II patrolując rejon Śródmieścia zauważyli mężczyznę z torbą na ramieniu, który na ich widok wyraźnie zaczął się denerwować i próbował odejść. Nie umknęło to uwadze policjantów i postanowili sprawdzić, co się za tym kryje. W pewnym momencie mężczyzna zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez kryminalnych. W rozmowie z policjantami 35-letni gdańszczanin tłumaczył się, że spieszy się do domu.

Funkcjonariusze sprawdzili zawartość torby 35-latka i okazało się, że w środku znajdują się znaczne ilości amfetaminy oraz suszu konopi. Znalezione środki zostały zabezpieczone. Kolejne porcje narkotyków znaleziono w mieszkaniu mężczyzny. Łącznie kryminalni zabezpieczyli kilogram substancji zawierającej amfetaminę i 0,5 kg suszu konopi. W związku ze sprawą zatrzymano również przebywającą w lokalu 27-letnią znajomą 35-latka. Oboje trafili do policyjnego aresztu.

Dziś policjanci doprowadzili zatrzymanych do prokuratury na czynności procesowe. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / kp)

 

  • policjanci prowadzą zatrzymanego
  • zabezpieczone narkotyki
  • plecak z narkotykami
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony