Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z tabletkami ecstasy

18-latek z gminy Lubicz, w powiecie toruńskim, został zatrzymany przez policjantów zaraz po tym, jak ujawnili przy nim i zabezpieczyli 100 podejrzanych tabletek. Podczas wstępnych policyjnych testów substancja, z których były zrobione wykazała cechy charakterystyczne dla ecstazy. Teraz mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat więzienia.

W minioną środę (17.05.17) około 19:30 policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście patrolujący rejon Szosy Bydgoskiej zatrzymali do kontroli osobowe audi. Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Podczas kontroli, przy jednym z nich (18 l), funkcjonariusze znaleźli woreczek foliowy z charakterystycznymi tabletkami. Mundurowi, podejrzewając, że może to być ecstazy poddali go wstępnym policyjnym testom, które potwierdziły przypuszczenia. W sumie policjanci zabezpieczyli 100 sztuk tej substancji psychotropowej o wadze ponad 35 g. Właściciel tabletek został zatrzymany.

18-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a wczoraj (18.05.17) w prokuraturze zapadła decyzja, że będzie musiał stawiać się trzy razy w tygodniu do najbliższej miejscu zamieszkania jednostce policji na dozór.

Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Źródło: KWP Bydgoszcz

 

 

 

Powrót na górę strony