Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 6 listami gończymi oraz 5 nakazami doprowadzenia 22-latek zatrzymany

Data publikacji 19.05.2017

Lubelscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był 6 listami gończymi oraz 5 nakazami doprowadzenia. Łącznie do odbycia ma karę 88 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na skrzyżowaniu ul. Chopina z ul. Okopową, kiedy kierując citroenem zatrzymał się na czerwonym świetle. 22-latek poszukiwany był za oszustwa i przywłaszczenie mienia. Wczoraj trafił już do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.

Wczoraj tj. 18 maja br. kryminalni z I Komisariatu Policji i Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalili, że poszukiwany 11 podstawami 22-latek porusza się citroenem. Kiedy mężczyzna zatrzymał się na czerwonym świetle na skrzyżowaniu ul. Chopina z ul. Okopową policjanci wykorzystali ten moment i zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Lublina. 22-latek był kompletnie zaskoczony całą sytuacją..

Mężczyzna mimo młodego wieku poszukiwany był 6 listami gończymi i 5 nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego za przestępstwa oszustwa i przywłaszczenie mienia.

Jeszcze wczoraj 22-letni mieszkaniec Lublina trafił do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary 7 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mg)

Powrót na górę strony