Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zachodniopomorscy funkcjonariusze nagrodzeni przez Komendanta

Data publikacji 27.05.2017

Wczoraj w Sali Generalskiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie szef zachodniopomorskiego garnizonu mł .insp. Jacek Cegieła wręczył kilkunastu mundurowym nagrody pieniężne. Wśród nich byli funkcjonariusze wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendanta Głównego Policji.

Na wczorajsze wręczenie nagród zostali zaproszeni funkcjonariusze z zachodniopomorskiego garnizonu razem ze swoimi przełożonymi. Wśród nich znaleźli się między innymi policjanci z : Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, Komendy Miejskiej w Szczecinie, Komendy Powiatowej Policji w Policach, Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie,  Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu i Komendy Powiatowej Policji  w Drawsku.

Podczas  uroczystości nagrody pieniężne i listy gratulacyjne z rąk szefa zachodniopomorskiego garnizonu odebrało kilkunastu funkcjonariuszy, którzy w ostatnim czasie wykazali duże  zaangażowanie  i profesjonalizm w realizacji powierzonych im spraw.
Wśród nich znalazło się  pięciu funkcjonariuszy, którzy odebrali specjalne wyróżnienie. Trzem z nich mł.insp. Jacek Cegieła wręczył  nagrody  przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  a dwom pozostałym przyznane przez Komendanta Głównego Policji.

Dzięki  ich wzorowej postawie min. ratowane było zdrowie i życie ludzkie, ujawniane i realizowane były sprawy dotyczące poważnych przestępstw kryminalnych.
Szef zachodniopomorskiego garnizonu podziękował  policjantom za ogromne  zaangażowanie i profesjonalizm  w wykonywaniu ich  codziennych obowiązków.

Wszystkim nagrodzonym  funkcjonariuszom szef zachodniopomorskiego garnizonu  życzył dalszych sukcesów  zarówno zawodowych, jak i w  życiu prywatnym.
W uroczystości uczestniczyli także przełożeni wyróżnionych.

KWP w Szczecinie / ws

Powrót na górę strony