Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Publikujemy wizerunek Mariana Ozgi podejrzanego o zabójstwo siostry w 2001 roku

Data publikacji 01.06.2017

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Mariana Ozgi. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo swojej siostry. Od 16 lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Publikujemy jego wizerunek uwzględniający upływ czasu.

W nocy z 4 na 5 sierpniu 2001 roku, w miejscowości Lipa w powiecie stalowowolskim, Marian Ozga zaatakował swoją siostrę, dotkliwie ją pobił, a następnie oblał benzyną i podpalił. W wyniku doznanych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu, a jej brat uciekł. Ranna w tym zdarzeniu została córka kobiety, która próbowała bronić matki. Za 61-letnim wówczas Marianem Ozgą Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli wydała list gończy. Od tamtej pory poszukiwany ukrywa się.  

Obecnie ma 77 lat, dlatego wykonano progresję wiekową, która przedstawia, jak Marian Ozga może teraz wyglądać. Poszukiwany może także posługiwać się innymi danymi osobowymi. 

Wszelkie informacje o poszukiwanym mężczyźnie należy kierować do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 30, tel. (17) 858 23 10 lub 997.

(KWP w Rzeszowie / mw)

  • wizerunek Mariana Ozgi podejrzanego o zabójstwo siostry w 2001 roku
  • wizerunek Mariana Ozgi podejrzanego o zabójstwo siostry w 2001 roku
  • wizerunek Mariana Ozgi podejrzanego o zabójstwo siostry w 2001 roku
Powrót na górę strony