Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali rowerek rehabilitacyjny niepełnosprawnej dziewczynki

Data publikacji 20.06.2017

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Iłowej, wspólnie z policjantem pionu kryminalnego odzyskali trójkołowy rowerek rehabilitacyjny, który został skradziony niepełnosprawnej dziewczynce. Dzięki skutecznej pracy policjantów rowerek wrócił już do swojej prawowitej właścicielki, dla której jest niezwykle potrzebny.

W ubiegłym tygodniu portale społecznościowe obiegła wiadomość o kradzieży trójkołowego rowerka rehabilitacyjnego, który należał do niepełnosprawnej dziewczynki. Rowerek o wartości 600 złotych został skradziony z terenu jednej z prywatnych posesji w Iłowej.

W piątek (16 czerwca) dzielnicowy z terenu Iłowej, dzięki bardzo dobrej współpracy z mieszkańcami miasta, uzyskał informację, która pozwoliła na ustalenie osoby podejrzewanej o kradzież tego sprzętu rehabilitacyjnego. Jeszcze tego samego dnia dzielnicowy, wspólnie z policjantem Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Iłowej przeprowadzili przeszukania na terenie Iłowej i odnaleźli w jednej z piwnic skradziony rowerek rehabilitacyjny.

Odzyskany sprzęt został przekazany niepełnosprawnej dziewczynce, której jest on bardzo potrebny do poruszania się i rehabilitacji. Policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej prowadzą teraz działania zmierzające do zatrzymania sprawcy kradzież rowerka.

Zgodnie z Kodeksem Karnym, za to przestępstwo grozi mu nawet pięć lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / ig)

Powrót na górę strony