Legnicki policjant na podium VIII Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów

Data publikacji 29.06.2017

To było niesamowite przeżycie, 13 km ekstremalnej trasy, pot, błoto i łzy... szczęścia - śmieje się asp. sztab. Daniel Krzeczkowski z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Funkcjonariusz wśród obecnych na biegu służb mundurowych zajął 2 miejsce w VIII Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów. Najbardziej pozytywnym aspektem tej sportowej rywalizacji według biegacza było to, że rywale w trudnych sytuacjach pomagali sobie nie bacząc na to, kto dobiegnie do mety pierwszy.

Aspirant sztabowy Daniel Krzeczkowski w Policji służy od 14 lat i obecnie jest kierownikiem dzielnicowych legnickiej komendy. Na co dzień zaangażowany w służbę, dynamiczny policjant, a po godzinach spędzonych w mundurze, jak sam twierdzi, stres spala biegając. Przygodę z tym sportem rozpoczął 4 lata temu i ma już za sobą udział w 30 półmaratonach i jednym maratonie.

25 czerwca br. nasz policjant postanowił po raz drugi wystartować w VIII Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów. To było niesamowite przeżycie, 13 km ekstremalnej trasy, pot, błoto i łzy... szczęścia - śmieje się asp. szt. Krzeczkowski. Najbardziej pozytywne było wg. biegacza to, że rywale w trudnych sytuacjach pomagali sobie nie bacząc na to, kto dobiegnie do mety pierwszy.

Ostatecznie nasz policjant, wśród obecnych na biegu służb mundurowych, zajął 2 miejsce i stanął na podium.

Gratulujemy naszemu koledze i życzymy dalszych sukcesów.