Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli w lesie zaginionego 17-latka

Data publikacji 06.07.2017

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona w nocy przez policjantów z powiatu ząbkowickiego akcja poszukiwawcza za zaginionym 17-latkiem. Nastolatek wybrał się na przejażdżkę rowerową. Zgubił się jednak w lesie i nie potrafił wrócić do domu. Funkcjonariusze odnaleźli go wystraszonego, przemarzniętego i przemoczonego. Nie doznał on na szczęście jednak żadnych obrażeń. Odnaleziony został przekazany pod opiekę rodziny.

W nocy ze środy na czwartek, z 5 na 6.07.br., policjanci z powiatu ząbkowickiego szukali zaginionego w lesie 17-latka. Poszukiwania rozpoczęto po tym, jak późnym wieczorem funkcjonariusze zostali powiadomieni o zaginięciu. Z uzyskanych informacji wynikało, że nastolatek zaginął w kompleksie leśnym, w okolicach Grodziszcza. Ze względu na stan zdrowia miał problem z powrotem do domu.

Zaginiony wybrał się na przejażdżkę rowerową. Gdy długo nie wracał rodzina rozpoczęła poszukiwania. W międzyczasie zaginionemu udało się skontaktować z rodziną, którą powiadomił o tym, że zgubił się w lesie i nie wie dokąd iść. Gdy nie udało się odnaleźć nastolatka, o zaginięciu powiadomiono Policję.

Dyżurnemu udało się skontaktować z zaginionym telefonicznie. Nie był on jednak w stanie powiedzieć, gdzie się znajduje, a po chwili z uwagi na rozładowaną baterię, połączenie zostało przerwane. Policjanci prowadząc intensywne poszukiwania, sprawdzali różne rejony.

W wyniku prowadzonych działań, nad ranem funkcjonariusze odnaleźli zaginionego. 17-latek był wystraszony, przemarznięty i przemoczony. Nie doznał na szczęście jednak żadnych obrażeń. Odnaleziony został przekazany pod opiekę rodziny.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony