Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał w mieszkaniu ponad 2300 porcji narkotyków. Odpowie teraz także za ich rozprowadzanie

Legniccy funkcjonariusze w wyniku realizacji sprawy narkotykowej zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 2300 porcji marihuany i metamfetaminy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Wczoraj sąd zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadząc sprawę narkotykową, w którą był zamieszany 23-letni mieszkaniec Legnicy dokonali przeszukania jego mieszkania. Kryminalni w jednym z pomieszczeń ujawnili i zabezpieczyli blisko 300 porcji metamfetaminy oraz dwie reklamówki z zawartością marihuany w ilości, z której można byłoby uzyskać po podziale ponad 2 tys. porcji narkotyków. Ujawniono też specjalną wagę elektroniczną służącą do porcjowania środków odurzających.

Na bazie zgromadzonych przez policjantów materiałów mężczyzna usłyszał już zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec 23-latka środek zapobiegawczy w postaci aresztu na 3 miesiące.

(KWP we Wrocławiu / mg)

  • narkotyki
  • narkotyki
  • narkotyki
  • narkotyki
Powrót na górę strony