Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy pomógł mieszkańcowi wyjść z nałogu

Data publikacji 21.07.2017

Altruizm, człowieczeństwo, a przede wszystkim okazane wsparcie dzielnicowego sprawiło, że mieszkaniec miasta poradził sobie z problemem alkoholowym. Mężczyzna swoją wdzięczność wyraził podziękowaniem, które trafiło na ręce szefa tyskiej jednostki. Nic tak nie buduje policjantów, jak słowa uznania za dobrze wykonaną pracę.

Do tyskiej komendy wpłynęły podziękowania wdzięcznego mieszkańca dla sierż. szt. Piotra Orłów. Policjant na co dzień pełni służbę jako dzielnicowy rejonu nr 3 w Tychach. W swojej służbie wielokrotnie wykazał się doświadczeniem i profesjonalizmem. Jego pracę docenił mężczyzna, który od kilku lat zmagał się z problemem alkoholowym. Policjant skutecznie wsparł mężczyznę, który dzięki jego zaangażowaniu podjął walkę z nałogiem i poddał się leczeniu. W swoim podziękowaniu zaznacza, że gdyby nie pomoc dzielnicowego, mógłby stracić nie tylko pracę ale i rodzinę. Zwykłe podziękowania od obywateli są dla mundurowych największą nagrodą za niesioną im pomoc i służbę.

Osoby, które potrzebują pomocy dzielnicowego mogą się z nim skontaktować na „wyciągnięcie ręki” dzięki aplikacji „Moja Komenda”. Cieszymy się, że praca dzielnicowych jest pozytywnie postrzegana oraz że wzrasta poziom wiedzy i świadomości mieszkańców zgodnie z założeniami „Dzielnicowy Bliżej Nas”.

(KWP w Katowicach / mg)

Powrót na górę strony