Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni z Gdyni zatrzymali poszukiwanego 7 listami gończymi

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 49-latka poszukiwanego 7 listami gończymi, a w trakcie przeszukania jego mieszkania zabezpieczyli ponad 1 kg środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z gdyńskiej komendy od dłuższego czasu prowadzili poszukiwania 49-letniego mieszkańca Gdyni, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Dzięki intensywnej pracy policjantów udało się ustalić miejsce przebywania poszukiwanego, a następnie po obserwacji mieszkania i potwierdzeniu, że mężczyzna w nim przebywa dokonali jego zatrzymania.

Funkcjonariusze wiedząc o tym, że zatrzymany podejrzewany był o przestępstwa narkotykowe dokładnie przeszukali jego mieszkanie. W jednej z szaf znajdujących się w pokoju zajmowanym przez niego policjanci zabezpieczyli woreczki foliowe z zawartością między innymi białego, krystalicznego proszku i suszu roślinnego. Po sprawdzeniu zabezpieczonych substancji testerem narkotyków okazało się, że wśród nich znajduje się marihuana oraz amfetamina. Łączna waga wszystkich zabezpieczonych narkotyków przekroczyła 1,2 kg.

Zatrzymany 49-letni mieszkaniec Gdyni usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu. Funkcjonariusze sprawdzają czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o charakterze narkotykowym oraz ustalają pochodzenie środków odurzających oraz jakie było ich przeznaczenie.

(KWP w Gdańsku / mg)

  • Kryminalni z Gdyni zatrzymali poszukiwanego 7 listami gończymi
  • Kryminalni z Gdyni zatrzymali poszukiwanego 7 listami gończymi
  • Kryminalni z Gdyni zatrzymali poszukiwanego 7 listami gończymi
  • Kryminalni z Gdyni zatrzymali poszukiwanego 7 listami gończymi
Powrót na górę strony